Najlepsze oferty kredytu na 10000 złotych na rok.

iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas.

Szukając dobrego kredytu na kwotę 10 tysięcy złotych na rok powinniśmy przejrzeć kilka ofert i je ze sobą porównać zanim na którąś się zdecydujemy. Podjęcie decyzji ułatwią nam specjalne rankingi w internecie. Będziemy mogli na ich podstawie sprawdzić najważniejsze informacje odnośnie każdego kredytu jaki rzecz jasna znajdzie się w tym rankingu. Prześledźmy kilka ofert, które znalazły się w takich rankingach. Zacznijmy of oferty iGotówka w Banku BGŻ BNP Paribas. Jest to kredyt gotówkowy w ramach, którego możemy pożyczyć kwotę od tysiąca złotych do dwudziestu tysięcy złotych. Jest to kredyt online, a pieniądze trafią na nasze konto nawet w mniej niż pół godziny. Oprocentowanie w przypadku tej oferty wynosi 0%, zaś prowizja 12%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,89%. Jest bardzo niska. Na podstawie tych danych bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 946,97 złotych, co daje całkowity koszt kredytu w wysokości 11363,64 złote. Odsetki będą co prawda równe zero, ale wszystkie koszta kredytu wyniosą 1363,64 złote.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Kolejna z ofert to Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium. W ramach tej oferty możemy wziąć kredyt w wysokości od tysiąca złotych do stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania w tym przypadku wynosi 84 miesiące. Bank zapewnia, że środki trafią na nasze konto w zaledwie trzy minuty. Można by rzecz, że kredyt ekspresowy. Oprocentowanie jakie oferuje nam bank wynosi 7,99%. Do tego bank naliczy nam prowizję w wysokości 2%. RRSO w tym przypadku jest równe 12,47%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 881,68 złotych. Jak widać jest ona o około sześćdziesiąt złotych mniejsza niż w przypadku iGotówki.

Kredyt gotówkowy 5% w Alior Banku.

Alior Bank oferuje nam kredyt gotówkowy 5%. Jak sama nazwa wskazuje oprocentowanie jest stałe równe 5% dla każdego. Maksymalna kwota tego kredytu do dwieście tysięcy złotych. Do tego bank nalicza nam prowizję w wysokości 14%. RRSO wynosi 40,05% i jest dosyć wysoka. Na podstawie tych danych bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 852,71 złotych. Rata jest mniejsza od iGotówki w Banku BGŻ BNP Paribas o około dziewięćdziesiąt złotych i mniejsza o około trzydzieści złotych od pożyczki gotówkowej w Banku Millenium. Jak widać jest to najlepsza z trzech prezentowanych w tym artykule ofert. Na pierwszy rzut oka nie wygląda na taką, a jednak. Dlatego warto sprawdzać kilka ofert kredytów zanim jakiś wybierzemy.